Štefánikova 339, Praha 5 - Smíchov

Zastávka Arbesovo náměstí - tramvaje 7, 9, 12, 15, 20, 22, 25

Jak vypadá místo, kde vzniká radost? Zajděte do pražské Albi Zážitkovky a poznejte ho!
Zajímavý a světlý prostor pro cca 25 osob, variabilní nábytek, zařízená kuchyň, vlastní sociální zařízení, spousta deskových her, interaktivní tabule, skvělá dopravní dostupnost – to vše je Vám k dispozici.
1

zážitková místnost

25

kapacita pro akce

Výprava strojem času!

Právě jsme spustili registrace na letní příměstské tábory 2024!

Pražská Zážitkovka - co aktuálně děláme?

 

Užijte si hravé neděle pro děti i dospělé! Máte možnost vyzkoušet si nejrůznější deskovky (a nekupovat díky tomu zajíce v pytli), seznámit se s novinkami (a nestudovat návody), vyrobit osobitý dárek, krásně ho zabalit (a ohromit originalitou).


Staňte se návrháři s Kvídem

7. 4. 2024


Seznamte se s Kvídem, chytrou Albi chobotničkou, která dětem přináší učení i zábavu. Zahrajte si oblíbené Kvídovy stálice i novinky, třeba rychlé karetky pro celou rodinu. Vyrobte jedinečný kousek do šatníku – tričko s čupr chobotnicí dle vašeho návrhu – a odneste si ho domů. Vstup zdarma.


Přihlásit se

Co to čmáráme? Malířský souboj

14. 4. 2024


Utkejte se v malířském souboji. Poznejte Albi novinku ze série párty her. Že neumíte kreslit? Na tom nesejde. Podstatný je nápad a bystrý odhad. Zábava zaručena! Vstup zdarma.


Přihlásit se

Jarní úklid raz dva

21. 4. 2024


Úklid nemusí být pruda, stačí na to jít chytře jako známá japonská propagátorka minimalismu Marie Kondo. Seznamte se s principy organizace, které vám usnadní život. Hravě a s lehkostí, ať s úklidem zametete. Praktická ukázka v podobě skládání do šuplíku nesmí chybět! Navíc si odnesete měsíční plán práce. Vstup 190 Kč / posluchač.


Přihlásit se

Oprašte košťata

28. 4. 2024


Vítejte na sletu čarodějnic! Vyrobte si strašidelné oči, speciální pavoučí mýdla nebo umíchejte kouzelný lektvar. Košťata a vysavače povoleny, klobouky i nasazovací nosy vítány. Bude rej! Vstupné 100 Kč / tvořící účastník, doprovod zdarma.


Přihlásit se

Rodinný kvíz

každou neděli


Od února se můžete každou neděli od 17 hodin těšit na rodinný kvíz, u kterého se nejen pobavíte, ale i vypijete lahodnou kávu. Vstup zdarma. V rezervačním formuláři do poznámky napište datum, kdy dorazíte.


Přihlásit se


Stálá nabídka

Zařídíme pro vás

Chcete vědět, kde se co šustne?

Pište komentáře, sdílejte fotky, ptejte se, sledujte nás. O všem, co se u nás v Praze na Zážitkovce děje, se dozvíte na Facebooku a Instagramu.


Zažijte

radost s Albi


Objevte inspirativní prostor, ve kterém můžete smysluplně trávit svůj čas, užít si nevšední zábavu, ale hlavně sdílet prožitek s ostatními!

 


Občerstvení

Ke každé akci připravíme top občerstvení, o patro níž máme totiž Antonínovo pekařství!

Vybavení

Kuchyňka, vlastní sociální zázemí, audio technika, projektor. Prostě vše, na co jen pomyslíte.

Výzdoba

Zajistíme famózní výzdobu, na párty sortiment jsme odborníci. Balónky, stylové masky, girlandy, prostě vše.

Čupr servis

Bavíme lidi už přes 30 let, naše kolegyně a kolegové zábavě 100% rozumí, na to se můžete spolehnout.

Ceník služeb

Každá legrace něco stojí, u nás se to rozhodně vyplatí.

Finální cena oslavy je individuální a kalkuluje se dle specifických požadavků na Vaši akci (výzdoba, rozsah servisu i občerstvení). Nebojte se nás na cokoliv zeptat.