Letní příměšťáky
pro děti 6 – 10 let

Nastupte s námi do stroje času!


O velkých prázdninách nuda nehrozí! Příměstské tábory v Praze a v Brně - nadupané programy po dobu školního volna, které si děti zamilují.


Léto 2024 bude na Zážitkovkách napínavé. Děti si totiž postaví vlastní stroj času, se kterým se každý den přenesou do jiného období. Jednou se objeví v pravěku u dinosaurů, podruhé v jeskyni kouzelníka Merlina, kterému pomohou namíchat čarovný lektvar. Stihnou ale i oslavit Vánoce nebo projít pohádkou. „Čeká nás spousta tvoření, her, bojovek, kostýmů a legrace. Osobně se nejvíc těším na výrobu strašidelných očí u Merlina a sněhuláků při vánočním dni,“ dává Jitka svoje tipy. Místa jsou omezená, tak neváhejte a přihlaste děti ještě dnes. Na tyhle prázdniny budou s radostí vzpomínat!

Na příměšťáky se nám děti vrací opakovaně, což nám samozřejmě dělá radost. Na druhou stranu musíme vymýšlet stále nové a nové aktivity, aby program vždy něčím překvapil.


— Jitka Spáčilová, Albi

 

Rezervujte si letní příměšťák 2024


Máte chuť to s námi zkusit? Napište nám, o který termín máte zájem.


  Něco málo o Vás

  Vyberte termín v Brně

  Vyberte termín v Praze

  Informace k táboru

  Máte slevový kód?

  * Informace o zpracování osobních údajů

  My, společnost ALBI Česká republika a.s., IČ: 497 08 368, se sídlem Thámova 289/13, 186 00 Praha 8, budeme zpracovávat Vaše údaje uvedené v registračním formuláři, které nám poskytujete za účelem kontaktování 

  V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na přístup k Vašim osobním údajům, právo na jejich opravu a výmaz, právo na omezení zpracování, právo na přenositelnost údajů, právo vznést námitku, právo nebýt předmětem žádného rozhodnutí založeného výhradně na automatizovaném zpracování a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 727/27, 170 00 Praha 7.  


  S dětmi to umíme na jedničku


  Nechcete kupovat zajíce v pytli? Jukněte do naší galerie, co na našich Zážitkovkách s dětmi podnikáme.


  Nakoukněte

  Super příměšťáky si chválí maminky i děti. V Praze i v Brně na cestu časem.